
CONNECT 4 R SK стіл письмовий дуб кремона котта/стоун бейж
12 859 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: CONNECT_4R_SK
+380 (98) 717-60-49
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комп'ютерний стіл Connect 4: стильна і сучасна модель. Відмінна якість і легкість моделі додасть вашому інтер'єру вишуканості і краси, а екологічно чисті матеріали , з яких виготовлений предмет інтер'єру, буде безпечний для Вас та Ваших рідних .Товар поставляється в оригінальній упаковці з докладною інструкцією і усіма комплектуючими, що дозволяє зібрати його самостійно, без особливих зусиль.
Матеріал стільниці: Ламінований ДСП,
Колір: дуб кремона котта/стоун бейж
Довжина: 130
Ширина: 62
Висота: 78,6
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип столу | Правий |
| Призначення | Для офісу |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Колір | Дуб кремона торро |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Особливості | Висувні ящики, З тумбою |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | офісний стіл |
| Вбудований стелаж | Ні |
| Кількість відкритих полиць | 1 шт. |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1300 мм |
| Глибина | 620 мм |
| Висота | 786 мм |
| Вага | 66 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1300 мм |
| Глибина стільниці | 620 мм |
| Висота від підлоги | 786 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Товщина стільниці | 36 мм |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 859 ₴


