Опис товару
Матеріал крісла: тканина
Каркас: метал 1,1-1,2 мм
Колір: чорний
Висота: 77 см
Висота до сидіння: 45 см
Ширина: 54,5 см
Ширина сидіння: 54 см
Глибина: 42 см
Глибина сидіння: 41 см
Додаткова інформація: піна високого та змішаного типу щільності, сертифікація SGS, штабелюються.
Призначення використання: в приміщенні
MAX навантаження на стілець: 200 кг
Гарантія від виробника: 3 роки
Розмір упаковки: без упаковки, з поліпропіленовим пакетом
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Підстава крісла | Ніжки |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 200 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Для офісу |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 55 см |
| Глибина крісла | 42 см |
| Висота з урахуванням спинки | 78 см |
| Висота посадкової частини крісла | 45 см |
| Вага крісла | 5 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик, метал |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 54 см |
| Глибина сидіння | 41 см |
| Ширина спинки | 49 см |
| Висота спинки | 33 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір каркасу | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина | 55 |
| Висота | 77 |
| Висота сидіння | 45 |
| Глибина | 42 |
| Матеріал крісла | Тканина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 839,80 ₴










