Матеріал сидіння: екошкіра Матеріал каркасу: сталева труба з чорним порошковим покриттям Колір сидіння: чорний Колір каркасу: чорний Розмір коробки: 91*28*48 см, 6 шт. в 1 короб..
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Колір оббивки | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Покриття | Порошкова фарба |
| Колір каркасу | Чорний |
| Кількість опор | 4 (шт.) |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Наявність спинки, М'яке сидіння, Складані |
| Поворотний механізм | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Спинка | екошкіра |
| Сидіння | штучна шкіра |
| Обивний матеріал | Екошкіра |
| Матеріал основи | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 450 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 800 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Глибина | 470 мм |
| Висота | 800 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота сидіння | 45 |
| Глибина сидіння | 39 |
| Матеріал крісла | Екошкіра |
| Ширина сидіння | 37 |
| Матеріал | Метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 618,80 ₴








