Стіл GENESIS 180(240)x90 – це ідеальне поєднання сучасного дизайну та зручності використання. Чорна керамічна стільниця оздоблена мармуровим мотивом. Каркас є поєднанням чорного металу і ясенового шпону. Дизайн виглядає незвичайно, а його геометричні елементи привносять в інтер'єр динамічність. Завдяки легкому механізму розкладання ви легко отримаєте стільницю довжиною до 240 см.. Одночасно за столом можуть сидіти не менше 10 осіб. Збільшення стільниці на 60 см. точно врятує не одну домашню урочистість. Стіл Genesis рекомендується для сучасних інтер'єрів у стилі лофт. Також він чудово доповнить аранжування в індустріальному стилі. Разом із стільцями-ковшами він складе гармонійне ціле.
Матеріал: верх: під керамічний мармур; каркас: МДФ+вінір+метал
Колір: чорний/ясен+чорний матовий
Розміри:
довжина: 180 см.
довжина в розкладеному вигляді: 240 см.
ширина: 90 см.
висота: 75 см.
максимальне навантаження: 50 кг
Особливості продукту:
Поєднання чорного з кольором дерева оригінальна рама
стільниця висувається до 240 см. для самостійного складання
| Основні | |
|---|---|
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Ясень |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | розкладний, розсувний |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1800 мм |
| Ширина столу | 900 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 2400 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1800 мм |
| Вага | 131 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | Кераміка |
| Каркас, ніжки | метал |
| Фасади | метал |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина в розкладеному вигляді | 240 |
| Ширина | 90 |
| Матеріал стільниці | Кераміка |
| Довжина: | 180 |
| Висота | 75 |
| Колір каркаса | зола |
| Каркас | Метал |
| Опція (розкладка) | Розкладний |
| Форма | Прямокутне |
- Ціна: 33 644,80 ₴











