Стіл John - це пропозиція для людей, які цінують класику в сучасній формі. Стільниця є прямокутною керамічною пластиною із округленими кутами з ефектом білого мармуру. Чорна основа з металу чудово контрастує зі світлою стільницею. Проста і міцна конструкція забезпечить тривале використання, а класична форма захистить себе в будь-якому стилі. Завдяки зручній функції розкладання за столом легко розмістяться вісім людей. Керамічна стільниця з тонкими прожилками красиво доповнить інтер'єр, витриманий у стилі гламур та модерн. Стане практичною прикрасою вітальні або їдальні, привносячи до неї пишність і елегантність.
Матеріал: стільниця: кераміка, ефект мармуру/каркас: метал
Колір: білий/ чорний
Розміри:
довжина: 120 см. (180)
ширина: 80 см.
висота: 76 см.
товщина стільниці: 11мм.
максимальне навантаження 50 кг
Особливості продукту:
верх з керамічним покриттям
простий механізм розкладання
матова чорна металева основа
сучасний універсальний дизайн
для самостійного складання
Матеріал: стільниця: кераміка, ефект мармуру/каркас: метал
Колір: білий/ чорний
Розміри:
довжина: 120 см. (180)
ширина: 80 см.
висота: 76 см.
товщина стільниці: 11мм.
максимальне навантаження 50 кг
Особливості продукту:
верх з керамічним покриттям
простий механізм розкладання
матова чорна металева основа
сучасний універсальний дизайн
для самостійного складання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Світлий мармур |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Колір каркасу | Чорний |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Ширина столу | 850 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1800 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1200 мм |
| Вага | 64.8 кг |
| Товщина стільниці | 11 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | Кераміка |
| Каркас, ніжки | метал |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина в розкладеному вигляді | 180 |
| Ширина | 85 |
| Матеріал стільниці | Кераміка |
| Довжина: | 120 |
| Висота | 76 |
| Каркас | Метал |
| Опція (розкладка) | Розкладний |
| Форма | Прямокутне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 449,41 ₴








