
Стіл DANTE Ø 102 (102-144) дуб кремона торро/кашемір
15 411,20 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: DANTEDCTKAFI102
+380 (98) 717-60-49
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл Dante – ідеальний вибір для людей, які цінують стиль і функціональність. Він ідеально поєднується з сучасними та класичними композиціями, додаючи до кімнати нотки вишуканого дизайну.
- Довжина в розкладеному стані: 144
- Кількість людей: 8 осіб
- Колір верху: дуб кремона торро
- Колір каркаса: кашемір
- Форма: кругла
- Матеріал верху: ламінований плита
Товар поставляється в розібраному стані з докладною інструкцією для самостійного складання;
Міцна упаковка забезпечує захист під час транспортування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма столу | Круглий |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб кремона торро |
| Колір | Дуб |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | розкладний, розсувний |
| Колір каркасу | Капучіно |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1020 мм |
| Ширина столу | 1020 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1440 мм |
| Вага | 28 кг |
| Товщина стільниці | 18 мм |
| Діаметр | 1020 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | МДФ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 411,20 ₴

