Стіл Dante – ідеальний вибір для людей, які цінують стиль і функціональність. Він ідеально поєднується з сучасними та класичними композиціями, вносячи в кімнату нотки вишуканого дизайну.
- Довжина в розкладеному стані: 144
- Кількість людей: 8 осіб
- Колір верху: кашемір
- Колір каркаса: дуб кремона торро
- Форма: кругла
- Матеріал верху: ламінований плита
Товар поставляється в розібраному стані з докладною інструкцією для самостійного складання;
Міцна упаковка забезпечує захист під час транспортування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма столу | Круглий |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Кашемір, Дуб кремона торро |
| Колір | Дуб |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | розкладний, розсувний |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1020 мм |
| Ширина столу | 1020 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1440 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1020 мм |
| Вага | 28 кг |
| Товщина стільниці | 18 мм |
| Діаметр | 1020 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | МДФ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 099 ₴


