Стіл Orbit – ідеальний вибір для людей, які цінують стиль і функціональність. Він ідеально поєднується з сучасними та класичними композиціями, вносячи в кімнату відтінок вишуканого дизайну.
- Кількість людей: 6 осіб
- Колір верху: прозорий
- Колір рами: золото
- Форма: кругла
- Матеріал верху: скло
- Матеріал рами: метал
Виріб постачається у формі у розібраному стані з докладними інструкціями для самостійного складання;
Міцна упаковка забезпечує захист під час транспортування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма столу | Круглий |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Золото, Прозорий |
| Колір | Золотистий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | кухонний стіл |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Колір каркасу | Золотий |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Ні |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1000 мм |
| Ширина столу | 1000 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Вага | 5.8 кг |
| Товщина стільниці | 11 мм |
| Діаметр | 1000 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | скло |
| Каркас, ніжки | метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 721 ₴



