Стіл Rion 80 – ідеальний вибір для людей, які цінують стиль і функціональність. Він ідеально поєднується з сучасними та класичними композиціями, вносячи в кімнату відтінок вишуканого дизайну.
- Довжина: 80
- Кількість осіб: 4 особи
- Колір верху: глянсовий білий
- Колір рами: матовий чорний
- Форма: квадрат
- Матеріал верху: кераміка
Виріб постачається в розібраному стані з докладними інструкціями для самостійного складання;
Міцна упаковка забезпечує захист під час транспортування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма столу | Квадратний |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний, Білий мармур |
| Колір | Білий мармур |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | кухонний стіл |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Колір каркасу | Чорний |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Ні |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 800 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Вага | 26 кг |
| Товщина стільниці | 10 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | Кераміка |
| Каркас, ніжки | метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 345,15 ₴





