Стіл Rion 130 - ідеальний вибір для людей, які цінують стиль і функціональність. Він ідеально поєднується з сучасними та класичними композиціями, вносячи нотку вишуканого дизайну в кімнату.
- Довжина: 130
- Кількість людей: 6 осіб
- Колір верху: глянцевий сірий
- Колір рами: матовий чорний
- Форма: прямокутна
- Матеріал верху: кераміка
Виріб постачається в розібраному стані з докладними інструкціями для самостійного складання;
Міцна упаковка забезпечує захист під час транспортування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний, Світлий мармур |
| Колір | Мармур |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | кухонний стіл |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Колір каркасу | Чорний |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Ні |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1300 мм |
| Ширина столу | 700 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Вага | 32.6 кг |
| Товщина стільниці | 11 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | Кераміка |
| Каркас, ніжки | метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 069,57 ₴


