Стіл Sento – ідеальний вибір для людей, які цінують стиль і функціональність. Він ідеально поєднується з сучасними та класичними композиціями, вносячи в кімнату вишуканий дизайн.
- Довжина: 120
- Довжина в розкладеному вигляді: 180
- Кількість осіб: 8 осіб
- Колір верху: чорний матовий
- Колір рами: чорний матовий
- Форма: прямокутний
Товар поставляється в розібраному стані з докладною інструкцією для самостійного складання;
Міцна упаковка забезпечує захист під час транспортування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний мармур |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | розкладний, розсувний |
| Колір каркасу | Чорний |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1800 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1200 мм |
| Вага | 60 кг |
| Товщина стільниці | 28 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ, Кераміка |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 415,94 ₴









