
Журнальний столик PORTAFINO B сірий FI80 FI60/ хром (комплект)
9 822 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: PORTAFINOBSZCH
Набір журнальних столиків Portafino B складається з 2 керамічних журнальних столиків у хромованій рамі. Цей оригінальний набір чудово гармонує з елегантним та сучасним інтер'єром. Стіл ідеально вписується в гламурний стиль, який підтримують блискітки та срібло. Стільниці лавок виготовлені з кераміки під сірий мармур. У комплект входять два круглі журнальні столики, які можна розставити в будь-якій конфігурації, в різних варіантах розміщення. Столи можуть стояти поруч, а можна легко ставити один під одним. Завдяки цьому ми можемо легко змінити стиль інтер'єру.
Столик №1:
довжина: 80 см.
ширина: 80 см.
висота: 42 см.
Столик № 2:
довжина: 60 см.
ширина : 60 см.
висота: 35 см.
Особливості продукту:
комплект з 2 журнальних столиків
модне поєднання мармуру та хрому
елегантний керамічний стіл для вітальні або передпокою br для самостійного складання
| Основні | |
|---|---|
| Форма стільниці | кругла |
| Колір (відтінок) меблів | Світлий мармур |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Діаметр | 80 см |
| Колір каркасу | Хром |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | Кераміка |
| Каркас, ніжки | метал |
| Фасади | метал |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 800 мм |
| Глибина столика | 800 мм |
| Висота столика | 420 мм |
| Вага столика | 24.5 кг |
| Комплектація столика | |
| Додатковий столик | 1 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина | 80 |
| Матеріал стільниці | Кераміка |
| Довжина: | 80 |
| Висота | 42 |
| Каркас | Метал |
| Форма | Кругла |
- Ціна: 9 822 ₴





