Кавовий столик «Аврора» - ідеальний вибір для людей, які цінують стиль і функціональність. Він ідеально поєднується з сучасними та класичними композиціями, вносячи нотку вишуканого дизайну в кімнату.
- Колір верху: світло-сірий
- Колір рами: світло-сірий
- Форма: кругла
- Матеріал верху: мікроцемент
- Матеріал рами: мікроцемент
- Складання: НІ
Виріб постачається в у розібраному стані з докладними інструкціями для самостійного складання;
Міцна упаковка забезпечує захист під час транспортування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма стільниці | кругла |
| Тип опор | 1 опора |
| Колір (відтінок) меблів | Світло-сірий |
| Колір | Світло-сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Діаметр | 60 см |
| Колір каркасу | Сірий |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | МДФ |
| Каркас, ніжки | МДФ |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 600 мм |
| Глибина столика | 600 мм |
| Висота столика | 400 мм |
| Вага столика | 17 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 721,60 ₴







