
Журнальний столик CASSIE коричневий прозорий/мідний (к-кт) д.70, д.50
13 305,60 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: CASSIEBRTMI
+380 (98) 717-60-49
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кавовий столик Cassie – елегантність і комфорт для вашого інтер'єру
Кавовий столик Cassie - ідеальний вибір для людей, які цінують стиль і функціональність. Він ідеально поєднується з сучасними та класичними композиціями, вносячи в кімнату нотки вишуканого дизайну.
- Колір верху: прозоро-коричневий
- Колір рами: блиск міді
- Форма: кругла
- Матеріал верху: скло
- Матеріал рами: нержавіюча сталь
- Розкладний: НІ
Виріб постачається в розібраному стані з докладними інструкціями для самостійного складання;
Міцна упаковка забезпечує захист під час транспортування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма стільниці | кругла |
| Тип опор | 1 опора |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий, Темно-коричневий |
| Колір | Коричневий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Діаметр | 70 см |
| Колір каркасу | Коричневий, Мідний |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | скло тоноване, загартоване скло |
| Каркас, ніжки | метал |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 700 мм |
| Глибина столика | 700 мм |
| Висота столика | 380 мм |
| Вага столика | 32 кг |
| Комплектація столика | |
| Додатковий столик | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 305,60 ₴




