Кавовий столик Rodos – елегантність і комфорт для вашого інтер'єру
Кавовий столик Rodos - ідеальний вибір для людей, які цінують стиль і функціональність. Він ідеально поєднується з сучасними та класичними композиціями, вносячи в кімнату нотку вишуканого дизайну.
- Колір верху: чорний матовий
- Колір рами: чорний матовий
- Форма: кругла
- Матеріал верху: метал
- Матеріал каркаса: метал
- Можливість складати: НІ
Виріб постачається у формі у розібраному стані з докладними інструкціями для самостійного складання;
Міцна упаковка забезпечує захист під час транспортування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма стільниці | кругла |
| Тип опор | 1 опора |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Діаметр | 70 см |
| Колір каркасу | Чорний |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | метал |
| Каркас, ніжки | метал |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 700 мм |
| Глибина столика | 700 мм |
| Висота столика | 390 мм |
| Вага столика | 13 кг |
| Комплектація столика | |
| Додатковий столик | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 302,40 ₴

