Кавовий столик Salo A – елегантність і комфорт для вашого інтер'єру
Кавовий столик Salo A - ідеальний вибір для людей, які цінують стиль і функціональність. Він ідеально поєднується з сучасними та класичними композиціями, вносячи в кімнату нотки вишуканого дизайну.
- Колір верху: білий глянець, ефект мармуру
- Колір рами: білий матовий
- Форма: кругла
- Матеріал верху: кераміка
- Матеріал рами: метал
- Складання: НІ
Виріб постачається в розібраному стані з докладними інструкціями для самостійного складання;
Міцна упаковка забезпечує захист під час транспортування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма стільниці | кругла |
| Тип опор | 1 опора |
| Колір (відтінок) меблів | Білий мармур |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Діаметр | 50 см |
| Колір каркасу | Білий |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | Кераміка |
| Каркас, ніжки | метал |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 500 мм |
| Глибина столика | 500 мм |
| Висота столика | 600 мм |
| Вага столика | 13 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 342 ₴


