Ліжко Malaga Velvet – елегантність і комфорт для вашого інтер’єру
Ліжко Malaga Velvet – ідеальний вибір для людей, які цінують стиль і функціональність. Він буде ідеально працювати в сучасних і класичних композиціях, вносячи нотку вишуканого дизайну в кімнату.
Виріб постачається в розібраному стані з докладними інструкціями для самостійного складання;
Міцна упаковка забезпечує захист під час транспортування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Колір | Сірий |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Висота спального місця | 40 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 219 см |
| Ширина ліжка | 165 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 108 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | натуральне дерево |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Так |
| Комплект постільної білизни | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 366,72 ₴

