Стильна і сучасна модель.
Висота: 93, Ширина: 97, Довжина: 215, Матеріал: Тканина, Розмір матраца: 90x200, Вага: 32,5 кг, Країна виробник: Китай, Колір: Сірий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип ліжка | одноярусна |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 90х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Колір | Сірий |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 90х200 |
| Вид ліжка | одноярусне ліжко |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 90 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 215 см |
| Ширина ліжка | 97 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 93 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | натуральне дерево |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
| Фасади | тканина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 305,60 ₴

