Вішалка для одягу стояча для залу
Лофт-вішалка Ferro стане красивою вітриною стильної передпокою, приймальні або офісу. Металева основа та функціональне планування корисного простору допоможуть організувати гардероб та навести лад в інтер'єрі. Кругла основа забезпечить потрібну стійкість, а кінці гачків запобігають падінню предметів одягу, що звисають. Нижня частина вішалки пофарбована порошковою фарбою у чорний колір, а її хромована верхня частина додає блиску та надає кімнаті гламурного характеру. Декілька рівнів гачків дозволяють легко розташувати різні види верхнього одягу та аксесуарів.
Вішалка доступна у двох кольорових варіантах. метал
Розміри:
зріст: 173 см.
ширина основи: 30 см.
Особливості продукту:
сучасна універсальна форма
у гламурному стилі
ідеально підходить для дому та офісу
міцна металева конструкція
легка збірка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип вішалки | Підлогова, Переносна |
| Тип опор | Коло |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Універсальна |
| Кількість гачків | 8 |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Гачки | метал, хромований метал |
| Ніжки | метал |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Висота | 1730 мм |
| Вага | 6.3 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Розбірна конструкція | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір каркаса | Хром |
| Матеріал | Метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 110,02 ₴


