Лофтовий стіл B-036 — це мінімалістська пропозиція для офісу чи кімнати. Завдяки бездоганному стилю, що відрізняється простотою, вона відмінно підійде для інтер'єрів у стилі лофт або модерн. Необроблений зовнішній вигляд меблів дозволяє розмістити на полицях будь-яку кількість улюблених предметів, незважаючи на це, меблі не будуть перевантажувати інтер'єр. Додаткові полиці забезпечують зручне зберігання, наприклад, документів або іншого канцелярського приладдя. У цьому варіанті ви можете додати більше елементів, створюючи практичне ціле. Розміри:
висота: 76 см. (11 см.)
ширина: 90 см.
глибина: 55 см.
максимальне навантаження: 40 кг
Особливості продукту:
сучасний дизайн
додаткові полиці для зберігання
цікавий стиль
для самостійного складання
висота: 76 см. (11 см.)
ширина: 90 см.
глибина: 55 см.
максимальне навантаження: 40 кг
Особливості продукту:
сучасний дизайн
додаткові полиці для зберігання
цікавий стиль
для самостійного складання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип столу | Правий |
| Призначення | Для офісу |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Наявність надбудови | Так |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Колір | Дуб сонома |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Особливості | Вбудований стелаж, З поличками , З полицею для периферії, З підставкою під системний блок, Металевий каркас/металеві опори |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | офісний стіл |
| Вбудований стелаж | Так |
| Ширина | 900 мм |
| Кількість відкритих полиць | 3 шт. |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 900 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 760 мм |
| Вага | 16 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 900 мм |
| Глибина стільниці | 500 мм |
| Висота від підлоги | 760 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ плівковий |
| Опори | метал |
| Полиці | МДФ плівковий |
| Каркас | Сталь |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Підсвічування | Ні |
| Розкладний стіл | Ні |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал стільниці | Ламінований МДФ |
| Довжина: | 90 |
| Колір каркаса | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 110,02 ₴





