Офісне крісло Q-080M – елегантність і комфорт для вашого інтер’єру
Офісне крісло Q-080M – відмінний вибір для людей, які цінують стиль і функціональність. Він буде ідеально працювати в сучасних і класичних композиціях, вносячи нотку вишуканого дизайну в кімнату.
- Ергономічне крісло: ТАК
- Колір оббивки: чорний
Виріб постачається в розібраному стані з докладними інструкціями для самостійного складання;
Міцна упаковка забезпечує захист під час транспортування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Підстава крісла | Обертове |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Для офісу |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 67 см |
| Глибина крісла | 67 см |
| Висота з урахуванням спинки | 125 см |
| Висота посадкової частини крісла | 53 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 48 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 58 см |
| Вага крісла | 15 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик, метал |
| Підлокітник | пластик |
| Хрестовина | пластик |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 49 см |
| Глибина сидіння | 50 см |
| Ширина спинки | 49 см |
| Висота спинки | 67 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Регулювання поперекового валика | Так |
| Механізм гойдання | Так |
| Колір каркасу | Чорний |
| Можливість регулювання висоти підлокітників | Так |
| Тип механізму | Multi-block |
| Особливості | Підголовник, Ортопедичні, Поперекова підтримка |
| Регулювання | Висота підголівника, Висота підлокітників, Висота сидіння, Жорсткість гойдання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 960 ₴








