Офісне крісло Q-724 – елегантність і комфорт для вашого інтер’єру
Офісне крісло Q-724 – відмінний вибір для людей, які цінують стиль і функціональність. Він буде ідеально працювати в сучасних і класичних композиціях, вносячи нотку вишуканого дизайну в кімнату.
- Ергономічне крісло: ТАК
- Колір оббивки: сірий
Виріб постачається в розібраному стані з докладними інструкціями для самостійного складання;
Міцна упаковка забезпечує захист під час транспортування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Підстава крісла | Хрестовина без коліщатків |
| Колір | Сірий |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Для офісу |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 62 см |
| Глибина крісла | 62 см |
| Висота з урахуванням спинки | 105 см |
| Висота посадкової частини крісла | 55 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 45 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 55 см |
| Вага крісла | 16.4 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик |
| Підлокітник | пластик |
| Хрестовина | пластик |
| Основний оббивний матеріал | Тканина+сітка |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 50 см |
| Глибина сидіння | 49 см |
| Ширина спинки | 42 см |
| Висота спинки | 50 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір каркасу | Чорний |
| Можливість регулювання висоти підлокітників | Так |
| Особливості | З сіткою |
| Регулювання | Висота підлокітників |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 497,60 ₴


