Оригінальний стілець Colby Velvet - це предмет меблів, який додасть тепла будь-якому інтер'єру в стилі лофт. Сидіння і спинка оброблені м'яким і елегантним велюром. Широке сидіння забезпечує комфорт під час використання. Основа виконана з чорного металу, який м'яко переходить на спинку, створюючи більш строгий вигляд крісла. Завдяки цьому стілець є ідеальним для багатьох інтер'єрів. Стільці будуть добре виглядати як біля масивного дерев'яного столу, так і біля ніжної скляної стільниці.
Матеріал: тканина bluvel 14/метал
Колір: сірий/чорний
Розміри:
- висота стільця: 79 см
- глибина сидіння: 41 см
- ширина сидіння: 52 см
- висота сидіння: 46 см
- максимальне навантаження: 120 кг
Особливості продукту:
- зручне дизайнерське сидіння
- оксамитове крісло для їдальні
- чорні металеві ніжки
- для самостійного складання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний, Сірий |
| Колір оббивки | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | Ніжки |
| Кількість опор | 4 (шт.) |
| Колір | Сірий |
| Особливості | Наявність спинки, М'яке сидіння |
| Поворотний механізм | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 460 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 790 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Глибина | 410 мм |
| Висота | 790 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота сидіння | 46 |
| Вага | 6 |
| Глибина сидіння | 41 |
| Матеріал крісла | Тканина оксамит |
| Каркас | Метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 469 ₴




