Стілець кухонний RALPH VELVET
Шукаєте вдале придбання для своєї кухні? Обирайте RALPH VELVET - стілець, який обов'язково принесе стиль та зручність в ваш дім. Універсальний чорний каркас гармонійно поєднується з темним бежевим кольором тканини оздоблення. Оксамитова тканина дуже приємна на дотик і вам точно захочеться проводити більше часу за столом. А ще, вона дозволить легко зігрітися у холодні дні. Глибина сидіння (42 см) забезпечує оптимальний комфорт для кожного члена вашої родини.
Цей стілець не лише виглядає сучасно, а й є стійким та надійним завдяки металевій основі. Розміри (висота - 88 см, ширина - 51 см) ідеальні для кухні або столу у їдальні. А висота сидіння (49 см) робить його дуже комфортним для обіду з рідними.
Ви зможете з легкістю скласти стілець самостійно за допомогою інструкції та інструментів, які йдуть у комплекті.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | крісло |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий |
| Колір оббивки | Бежевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | Ніжки |
| Кількість опор | 4 (шт.) |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Наявність спинки, М'яке сидіння |
| Поворотний механізм | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Обивний матеріал | Оксамит |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 490 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 880 мм |
| Ширина | 510 мм |
| Глибина | 420 мм |
| Висота | 880 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота сидіння | 49 |
| Глибина сидіння | 42 |
| Матеріал крісла | Тканина оксамит |
| Каркас | Метал |
- Ціна: 3 539,20 ₴








