Крісло Ballo Brego – елегантність і комфорт для вашого інтер’єру
Крісло Ballo Brego – чудовий вибір для людей, які цінують стиль і функціональність. Він ідеально поєднується з сучасними та класичними композиціями, вносячи в кімнату вишуканий дизайн.
- Глибина сидіння: 45
- Колір каркаса: чорний матовий
- Колір оббивки: світло-бежевий
- Матеріал каркаса: метал
- Матеріал оббивки: тканина Brego
- Ширина стільця: 56
Виріб постачається в розібраному стані з докладними інструкціями для самостійного складання;
Міцна упаковка забезпечує захист під час транспортування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий |
| Колір оббивки | Світло-бежевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Підстава крісла | Хрестовина без коліщатків |
| Тип опор | Хрестовина з нерухомими опорами |
| Кількість опор | 1 (шт) |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Наявність підлокітників, Наявність спинки, М'яке сидіння |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 480 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 840 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Глибина | 580 мм |
| Висота | 840 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 213,95 ₴

