Крісло Daren Velvet – ідеальний вибір для людей, які цінують стиль і функціональність. Він ідеально поєднується з сучасними та класичними композиціями, вносячи в кімнату нотки вишуканого дизайну.
- Глибина сидіння: 39
- Колір каркаса: чорний матовий
- Колір оббивки: чорний
- Матеріал каркаса: метал
- Матеріал оббивки: оксамитова тканина
- Ширина стільця: 45
Товар поставляється в розібраному стані з докладною інструкцією для самостійного складання;
Міцна упаковка забезпечує захист під час транспортування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Колір оббивки | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | Ніжки |
| Кількість опор | 4 (шт.) |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Наявність спинки, М'яке сидіння |
| Поворотний механізм | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Обивний матеріал | Оксамит |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 510 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 910 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 390 мм |
| Висота | 910 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 284,80 ₴





