Крісло Elton Raven – чудовий вибір для людей, які цінують стиль і функціональність. Він ідеально поєднується з сучасними та класичними композиціями, вносячи в кімнату відтінок вишуканого дизайну.
- Глибина сидіння: 46
- Колір каркаса: золото
- Колір оббивки: темно-бежевий
- Матеріал каркаса: метал
- Матеріал оббивки: тканина Raven
- Ширина крісла: 56
Виріб поставляється в розібраному стані з докладними інструкціями для самостійного складання;
Міцна упаковка забезпечує захист під час транспортування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий |
| Колір оббивки | Темно-бежевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Золотий |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | Ніжки |
| Кількість опор | 4 (шт.) |
| Поворотний механізм | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Спинка | тканина |
| Сидіння | тканина |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 490 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 800 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Висота | 800 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 420,80 ₴






