Крісло Marlo Velvet – елегантність і комфорт для вашого інтер’єру
Крісло Marlo Velvet – ідеальний вибір для людей, які цінують стиль і функціональність. Він ідеально поєднується з сучасними та класичними композиціями, вносячи в кімнату вишуканий дизайн.
- Глибина сидіння: 45
- Колір каркаса: чорний матовий
- Колір оббивки: сірий
- Матеріал каркаса: метал
- Матеріал оббивки: оксамитова тканина
- Ширина стільця: 55
Виріб постачається в розібраному стані з докладними інструкціями для самостійного складання;
Міцна упаковка забезпечує захист під час транспортування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | крісло |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Колір оббивки | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Підстава крісла | Хрестовина без коліщатків |
| Тип опор | Хрестовина з нерухомими опорами |
| Кількість опор | 4 (шт.) |
| Колір | Сірий |
| Поворотний механізм | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Обивний матеріал | Оксамит |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 500 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 880 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Висота | 880 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 949 ₴









