Пуф Tiara Velvet – ідеальний вибір для людей, які цінують стиль і функціональність. Він ідеально поєднується з сучасними та класичними композиціями, вносячи в кімнату відтінок вишуканого дизайну.
- Колір оббивки: сірий
- Діаметр: 37см
- Висота: 42см
Виріб постачається в розібраному стані з докладними інструкціями для самостійного складання;
Міцна упаковка забезпечує захист під час транспорт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Наявність спального місця | Ні |
| Наявність спинки | Ні |
| Тип опор | Подіум |
| Обивний матеріал | Оксамит |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 370 мм |
| Глибина | 370 мм |
| Висота | 420 мм |
| Вага | 4.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 718,40 ₴




