Крісло Betty – елегантність та комфорт для вашого інтер'єру
Крісло Betty – ідеальний вибір для людей, які цінують стиль та функціональність. Він ідеально поєднується із сучасними та класичними композиціями, вносячи до кімнати вишуканий дизайн. стан із докладною інструкцією з самоскладання;
Міцна упаковка забезпечує захист під час транспортування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид м'яких меблів | крісло на поворотній опорі |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 77 см |
| Глибина | 87 см |
| Висота з урахуванням спинки | 83 см |
| Висота сидіння | 44 см |
| Вага | 18 кг |
| Комплектація | |
| Підлокітники | Так |
| Підлокітник | 2 (шт) |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 420 ₴

