Крісло VIVIEN VELVET чорний мат каркас/карі BL.68 VIVIENVCU: стильна та сучасна модель. Відмінна якість та легкість моделі додадуть вашому інтер'єру вишуканості та краси. Вся інформація на сайті має довідковий характер. Товар поставляється в оригінальній упаковці разом із докладною інструкцією та всіма комплектуючими, що дозволяє зібрати його самостійно, без особливих зусиль.
Глибина (сидіння): 50
Матеріал крісла: Велюр
Колір каркасу: Чорний
Матеріал каркасу: Метал
Колір: Карі
Гарантія: 12 місяців
Склад: Товар поставляється в оригінальній упаковці докладною інструкцією та всіма комплектуючими, що дозволяє зібрати його самостійно, без особливих зусиль.
Призначення: Для вітальні;Для офісу;Для дитячої;Для спальні;Для передпокою;Для кухні
Матеріал оббивки: Тканина оксамит
Ширина см 80
Глибина см 91
Висота см 90
| Основні | |
|---|---|
| Вид м'яких меблів | крісло на поворотній опорі |
| Обивний матеріал | Оксамит |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 80 см |
| Глибина | 91 см |
| Висота з урахуванням спинки | 90 см |
| Висота сидіння | 47 см |
| Вага | 22.5 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | метал |
- Ціна: 18 788 ₴






