Правильно організований простір для навчання та проведення вільного часу, безумовно, є найбільшим надбанням кімнати підлітка. Цього ефекту можна досягти за допомогою унікальних меблів для дитячої кімнати з колекції YUKI.
Вони характеризуються високою корисністю та забезпечують багато місця для зберігання різних речей, що допомагає підтримувати порядок у кімнаті. Представлені молодіжні меблі мають високий стандарт виготовлення, що робить їх чудовою інвестицією на багато років.
Декор кімнати студента повинен поєднувати естетику та функціональність, саме тому меблі YUKI для дитячої кімнати як найважливіший елемент обладнання є цільовою метою. Зручність та комфорт щоденного використання йдуть рука об руку з сучасним виглядом, витриманим у мінімалістичному стилі.
Прості форми, приємні кольори та легкість розташування характеризуються позачасовим характером, що дозволяє легко адаптувати меблі до змінних уподобань молодої людини.
Колір: сіро-бежевий/дуб олійний/евкаліптовий
Ширина: 90
Висота: 185
Глибина: 60
Додаткова інформація: ЛДСП 16 мм, крайка PCV, пластикові ніжки, пластикова ручка, завіса з доводчиком (плавним закриттям), направляючі - кулькові повного висуву H-35 GTV.
Розміри коробок: 8,4*59,2*187 см + 11,2*59*91 см + 7,2*35,7*93,5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 900 мм |
| Висота | 1850 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Тип шафи | модульний |
| Наявність зовнішніх висувних ящиків | Так |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 3 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 900 мм |
| Глибина шафи | 600 мм |
| Висота шафи | 1850 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Задня стінка | ДВП |
| Ніжки | пластик |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Висувний ящик | 3 шт. |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Полиця для білизни | 5 |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | сіро-бежевий/дуб олійний/евкаліптовий |
| Матеріал | ЛДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 236 ₴





