
Стелаж із шухлядами YUKI REG 5 сіро-бежевий/дуб олійний/евкаліптовий
12 216 ₴
- В наявності
- Код: YUKI-REG-5-SZBE-D-EU
+380 (98) 717-60-49
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Правильно організований простір для навчання та проведення вільного часу, безумовно, є найбільшим надбанням кімнати підлітка. Цього ефекту можна досягти за допомогою унікальних меблів для дитячої кімнати з колекції YUKI.
Вони характеризуються високою корисністю та забезпечують багато місця для зберігання різних речей, що допомагає підтримувати порядок у кімнаті. Представлені молодіжні меблі мають високий стандарт виготовлення, що робить їх чудовою інвестицією на багато років.
Декор кімнати студента повинен поєднувати естетику та функціональність, саме тому меблі YUKI для дитячої кімнати як найважливіший елемент обладнання є цільовою метою. Зручність та комфорт щоденного використання йдуть рука об руку з сучасним виглядом, витриманим у мінімалістичному стилі.
Прості форми, приємні кольори та легкість розташування характеризуються позачасовим характером, що дозволяє легко адаптувати меблі до змінних уподобань молодої людини.
Колір: сіро-бежевий/дуб олійний/евкаліптовий
Ширина: 60
Висота: 185
Глибина: 40
Додаткова інформація: ЛДСП 16 мм, крайка PCV, пластикові ніжки, пластикова ручка, завіса з доводчиком (плавним закриттям), направляючі - кулькові повного висуву H-35 GTV.
Розміри коробок: 8,5*39,2*187 см + 9*35,7*63,5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Кількість зовнішніх полиць | 4 шт. |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Сіро-бежевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 600 мм |
| Глибина стелажу | 400 мм |
| Висота стелажа | 1850 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Антресоль | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Вага | 43.5 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина | 60 |
| Висота | 185 |
| Глибина | 40 |
| Матеріал | ЛДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 216 ₴




