Правильно організований простір для навчання та проведення вільного часу, безумовно, є найбільшим надбанням кімнати підлітка. Цього ефекту можна досягти за допомогою унікальних меблів для дитячої кімнати з колекції YUKI.
Вони характеризуються високою корисністю та забезпечують багато місця для зберігання різних речей, що допомагає підтримувати порядок у кімнаті. Представлені молодіжні меблі мають високий стандарт виготовлення, що робить їх чудовою інвестицією на багато років.
Декор кімнати студента повинен поєднувати естетику та функціональність, саме тому меблі YUKI для дитячої кімнати як найважливіший елемент обладнання є цільовою метою. Зручність та комфорт щоденного використання йдуть рука об руку з сучасним виглядом, витриманим у мінімалістичному стилі.
Прості форми, приємні кольори та легкість розташування характеризуються позачасовим характером, що дозволяє легко адаптувати меблі до змінних уподобань молодої людини.
Колір: сіро-бежевий/дуб олійний/евкаліптовий
Ширина: 120
Висота: 93
Глибина: 40
Додаткова інформація: ЛДСП 16 мм, крайка PCV, пластикові ніжки, пластикова ручка, завіса з доводчиком (плавним закриттям), направляючі - кулькові повного висуву H-35 GTV.
Розміри коробок: 13,5*40,8*122 см + 9*35,7*83,5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Сіро-бежевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Особливості | З ніжками, З дверцятами, З ящиками |
| Колір корпусу | Бежевий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 120 см |
| Глибина комода | 40 см |
| Висота комода | 93 см |
| Вага | 50 кг |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина | 120 |
| Колір | сіро-бежевий/дуб олійний/евкаліптовий |
| Висота | 93 |
| Глибина | 40 |
| Матеріал | ЛДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 234 ₴





