Оформлення дитячої кімнати таким чином, щоб вона стала комфортним простором для навчання та проведення вільного часу, є досить складним завданням. З молодіжним комплектом меблів YUKI з цим легко впоратися завдяки великій гнучкості компонування.
Унікальність та позачасовий характер представлених сучасних меблів для дитячої кімнати зумовлені матеріалами та технологіями, що використовуються в них. Вони забезпечують дуже високі корисні значення, а також довговічність та міцність.
Елементи обладнання кімнати підлітка, витримані в мінімалістичному стилі, майже завжди є ціллю в яблучко. YUKI – це комплект молодіжних меблів, що зосереджений, перш за все, на функціональності, що в контексті оптимального управління простором, призначеним для молодої людини, має ключове значення.
Простий дизайн та приємні для ока кольори також привертають увагу, завдяки чому меблі є оригінальною та елегантною прикрасою кімнати.
Колір: сіро-бежевий/дуб олійний/кораловий
Ширина: 120
Висота: 93
Глибина: 40
Додаткова інформація: ЛДСП 16 мм, крайка PCV, пластикові ніжки, пластикова ручка, завіса з доводчиком (плавним закриттям), направляючі - кулькові повного висуву H-35 GTV.
Розміри коробок: 13,5*40,8*122 см + 9*35,7*83,5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Сіро-бежевий |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Особливості | З ніжками, З дверцятами, З ящиками |
| Колір корпусу | Бежевий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 120 см |
| Глибина комода | 40 см |
| Висота комода | 93 см |
| Вага | 50 кг |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина | 120 |
| Колір | сіро-бежевий/дуб олійний/кораловий |
| Висота | 93 |
| Глибина | 40 |
| Матеріал | ЛДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 234 ₴





