Оформлення дитячої кімнати таким чином, щоб вона стала комфортним простором для навчання та проведення вільного часу, є досить складним завданням. З молодіжним комплектом меблів YUKI з цим легко впоратися завдяки великій гнучкості компонування.
Унікальність та позачасовий характер представлених сучасних меблів для дитячої кімнати зумовлені матеріалами та технологіями, що використовуються в них. Вони забезпечують дуже високі корисні значення, а також довговічність та міцність.
Елементи обладнання кімнати підлітка, витримані в мінімалістичному стилі, майже завжди є ціллю в яблучко. YUKI – це комплект молодіжних меблів, що зосереджений, перш за все, на функціональності, що в контексті оптимального управління простором, призначеним для молодої людини, має ключове значення.
Простий дизайн та приємні для ока кольори також привертають увагу, завдяки чому меблі є оригінальною та елегантною прикрасою кімнати.
Колір: сіро-бежевий/дуб олійний/кораловий
Ширина: 94
Висота: 93
Глибина: 217
Додаткова інформація: у вартість включено ламельний вклад, БЕЗ матрацу. Розмір матрацу 90*200 см, рекомендована висота 15 см.
Розміри коробок: 9,3*31*204,5 см + 8,2*89*94,5 см + 12*22*91 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип ліжка | односпальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 90х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий |
| Колір | Бежевий |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 90х200 |
| Вид ліжка | одноярусне ліжко |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 90 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 217 см |
| Ширина ліжка | 94 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 93 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Додаткові характеристики ліжка | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 93 |
| Глибина | 217 |
| Матеріал | ЛДСП |
| Ширина | 95 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 527 ₴






