Оформляючи кімнату підлітка, потрібно враховувати різні особливості. Одним з найважливіших питань є вибір правильних дитячих меблів, які дозволять створити комфортний та функціональний простір. Ми хотіли б рекомендувати вам молодіжний меблевий гарнітур YUKI сіро-бежевого/промасленого дуба, який характеризується відмінною якістю, завдяки якій служитиме довго. Він виготовлений з увагою до найдрібніших деталей, що перетворюється на високі експлуатаційні характеристики. Елегантний мінімалізм завжди ідеально підходить для кімнати студента. Розробляючи дитячі меблі з колекції YUKI, ми подбали про те, щоб їх дизайн відповідав уподобанням молоді. Універсальний вигляд цього гарнітуру дозволяє легко облаштувати інтер'єр відповідно до вподобань дитини. Меблі також забезпечують багато місця для зберігання різних речей та демонстрації улюблених предметів. Їх легко доповнити різними аксесуарами, завдяки яким можна швидко змінити характер інтер'єру. Колір: сіро-бежевий/дуб олійний Ширина: 124 Висота: 93 Глибина: 60 Додаткова інформація: ЛДСП 16 мм, крайка PCV, пластикові ніжки, пластикова ручка, завіса з доводчиком (плавним закриттям), направляючі - кулькові повного висуву H-35 GTV. Розмір коробки: 8,2*59*124,5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Колір | Бежевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Особливості | Висувні ящики, З поличками |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | письмовий стіл |
| Вбудований стелаж | Ні |
| Ширина | 1240 мм |
| Кількість відкритих полиць | 1 шт. |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1240 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 760 мм |
| Вага | 33 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1240 мм |
| Глибина стільниці | 600 мм |
| Висота від підлоги | 760 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | ЛДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 039 ₴






