Модульні меблі для вітальні MARLY – ідеальний вибір як для невеликих інтер'єрів, так і для великих приміщень.
Вони виглядають надзвичайно стильно та водночас забезпечують багато місця для зберігання. Цей унікальний комплект меблів для вітальні пропонує величезні можливості розташування, адаптуючи його до індивідуальних потреб, планування та розміру кімнати.
Однією з найбільших переваг модульних меблів для вітальні MARLY є їхня гнучкість, яка дозволяє створювати просторі та комфортні інтер'єри з персоналізованим характером.
Комплект був розроблений для зручності використання. Використані в ньому канавки та кольори горіха та кашеміру підкреслюють його унікальний дизайн, привносячи нотку вишуканої елегантності у вітальню. Меблі були створені для людей, які цінують позачасові та універсальні рішення.
Колір: кашемір/горіх
Ширина: 160
Висота: 82
Глибина: 40
Додаткова інформація: корпус - ЛДСП 16 мм, крайка PCV, фасади - МДФ 18 мм, металева ручка, металеві ніжки Н-18 см, направляючі - кулькові повного висуву H-35 GTV з дотягом (тихе закриття).
Розміри коробок: 10,8*44*166 см + 11,4*61*80 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 6 шт. |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Кашемір |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Особливості | З ніжками, З дверцятами, З ящиками |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ |
| Ніжки | метал |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 160 см |
| Глибина комода | 40 см |
| Висота комода | 82 см |
| Вага | 53 кг |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина | 160 |
| Колір | кашемір/горіх |
| Висота | 82 |
| Глибина | 40 |
| Матеріал | ЛДСП/МДФ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 079 ₴






