Функціональність у поєднанні з високими естетичними цінностями – головні риси сучасних модульних меблів для вітальні MARLY. Вони забезпечують дуже широкі можливості аранжування.
Вони ідеально вписуються в різні дизайни інтер'єрів, а колір кашеміру/сірого каменю підкреслює їх розкішний характер. Водночас вони надзвичайно універсальні та чудово поєднуються з іншими елементами обладнання кімнати, створюючи гармонійне ціле.
У сучасних вітальнях великий акцент робиться на оптимізації простору та наданні йому індивідуального стилю. Завдяки унікальному комплекту меблів для вітальні MARLY ви можете досягти бажаного ефекту персоналізації інтер'єру.
Комплект можна легко налаштувати під розмір та планування кімнати. Ці універсальні модульні меблі для вітальні виглядають привабливо в різних конфігураціях, гарантуючи комфорт щоденного використання та довговічність і міцність на багато років.
Колір: кашемір/сірий камінь
Ширина: 90
Висота: 191
Глибина: 40
Додаткова інформація: корпус - ЛДСП 16 мм, крайка PCV, фасади - МДФ 18 мм, металева ручка, металеві ніжки Н-18 см, направляючі - кулькові повного висуву H-35 GTV з дотягом (тихе закриття).
Розміри коробок: 10,1*66,5*175,5 см + 14*64*96 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 900 мм |
| Висота | 1910 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Тип шафи | модульний |
| Наявність зовнішніх висувних ящиків | Так |
| Тип фасаду шафи | розпашний, Комбінований |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 3 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Кашемір |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Колір | Сірий |
| Тип тканини | Кашемір |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 900 мм |
| Глибина шафи | 400 мм |
| Висота шафи | 1910 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ |
| Задня стінка | ДВП |
| Ніжки | метал |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | ЛДСП/МДФ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 141 ₴





