Дизайн сучасних житлових інтер'єрів значною мірою базується на рішеннях з унікальним стилем та функціональністю. ALSY – це унікальні класичні меблі для вітальні, що представляють сучасне обличчя вічної елегантності.
Простий дизайн цих унікальних меблів для вітальні – це данина найкращим меблевим традиціям. Колір олійного дуба в поєднанні з глибоким антрацитом надає гарнітуру вишуканого та розкішного характеру.
Навіть попри зміну тенденцій, класичні меблі для вітальні ALSY – це рішення, яке не виходить з моди та користується великим інтересом серед наших клієнтів. Їх можна легко підібрати до індивідуального стилю інтер'єру та поєднати з різними аксесуарами та декором.
Вони виготовлені з увагою до найдрібніших деталей з найякісніших матеріалів, що гарантує відмінні експлуатаційні характеристики та довговічність протягом багатьох років.
Колір: антрацит/дуб олійний
Ширина: 123
Висота: 87
Глибина: 43
Додаткова інформація: ЛДСП 16 мм, крайка PCV, металеві ніжки Н-18 см, пластикова ручка, механізм відкривання легким дотиком, завіса з доводчиком (плавним закриттям), направляючі - кулькові повного висуву H-35 GTV.
Розміри коробок: 10,5*47*129,5 см + 9,3*43,5*71,5 см + 2,3*26,5*93,5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Особливості | З ніжками, З дверцятами, З ящиками |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Ніжки | метал |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 123 см |
| Глибина комода | 42 см |
| Висота комода | 87 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина | 123 |
| Колір | антрацит/дуб олійний |
| Висота | 87 |
| Глибина | 43 |
| Матеріал | ЛДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 429 ₴





