Дизайн сучасних житлових інтер'єрів значною мірою базується на рішеннях з унікальним стилем та функціональністю. ALSY – це унікальні класичні меблі для вітальні, що представляють сучасне обличчя вічної елегантності.
Простий дизайн цих унікальних меблів для вітальні – це данина найкращим меблевим традиціям. Колір олійного дуба в поєднанні з глибоким антрацитом надає гарнітуру вишуканого та розкішного характеру.
Навіть попри зміну тенденцій, класичні меблі для вітальні ALSY – це рішення, яке не виходить з моди та користується великим інтересом серед наших клієнтів. Їх можна легко підібрати до індивідуального стилю інтер'єру та поєднати з різними аксесуарами та декором.
Вони виготовлені з увагою до найдрібніших деталей з найякісніших матеріалів, що гарантує відмінні експлуатаційні характеристики та довговічність протягом багатьох років.
Колір: антрацит/дуб олійний
Ширина: 163
Висота: 43
Глибина: 43
Додаткова інформація: ЛДСП 16 мм, крайка PCV, металеві ніжки Н-18 см, пластикова ручка, механізм відкривання легким дотиком, завіса з доводчиком (плавним закриттям), направляючі - кулькові повного висуву H-35 GTV.
Розміри коробок: 6,6*47*170 см + 2,3*26,5*130 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба |
| Функціональне призначення | Під плазмовий і РК телевізор, Під домашній кінотеатр |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 1630 мм |
| Глибина тумби | 430 мм |
| Висота тумби | 430 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Ніжки | метал |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина | 163 |
| Колір | антрацит/дуб олійний |
| Висота | 43 |
| Глибина | 43 |
| Матеріал | ЛДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 490 ₴




