Високі естетичні та функціональні цінності є важливими факторами при виборі меблів для вітальні. Комплект ALSY – це унікальна пропозиція для всіх, хто цінує позачасовий стиль, елегантність та добротність.
Сучасний дизайн, підкреслений гарним поєднанням світло-бежевого та антрацитового кольорів, привносить надзвичайно шикарний акцент та стриманий відтінок розкоші в інтер'єр. Представлений комплект меблів для вітальні не тільки виглядає привабливо, але й забезпечує комфорт використання.
Відмінна якість виготовлення, багато місця для зберігання та можливість облаштування простору відповідно до індивідуальних уподобань – це переваги меблів для вітальні ALSY, які цінують наші клієнти.
Вони надзвичайно практичні та ергономічні, і водночас доводять, що сила та шарм криються в простоті. Вони повністю відображають дух мінімалізму та ідеально вписуються в модні тенденції, зберігаючи позачасовий та унікальний характер.
Колір: антрацит/світлий беж
Ширина: 83
Висота: 155
Глибина: 43
Додаткова інформація: ЛДСП 16 мм, крайка PCV, металеві ніжки Н-18 см, пластикова ручка, механізм відкривання легким дотиком, завіса з доводчиком (плавним закриттям), направляючі - кулькові повного висуву H-35 GTV.
Розміри коробок: 12*55*140 см + 7,5*39,5*95,5 см + 2,3*31*60 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 830 мм |
| Висота | 1550 мм |
| Глибина | 430 мм |
| Тип шафи | модульний |
| Наявність зовнішніх висувних ящиків | Так |
| Тип фасаду шафи | розпашний, Комбінований |
| Кількість стулок (дверей) | 1 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 2 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Колір | Антрацит |
| Колір корпусу | Антрацит |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 830 мм |
| Глибина шафи | 430 мм |
| Висота шафи | 1550 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Задня стінка | ДВП |
| Ніжки | метал |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | ЛДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 676 ₴




