Високі естетичні та функціональні цінності є важливими факторами при виборі меблів для вітальні. Комплект ALSY – це унікальна пропозиція для всіх, хто цінує позачасовий стиль, елегантність та добротність.
Сучасний дизайн, підкреслений гарним поєднанням світло-бежевого та антрацитового кольорів, привносить надзвичайно шикарний акцент та стриманий відтінок розкоші в інтер'єр. Представлений комплект меблів для вітальні не тільки виглядає привабливо, але й забезпечує комфорт використання.
Відмінна якість виготовлення, багато місця для зберігання та можливість облаштування простору відповідно до індивідуальних уподобань – це переваги меблів для вітальні ALSY, які цінують наші клієнти.
Вони надзвичайно практичні та ергономічні, і водночас доводять, що сила та шарм криються в простоті. Вони повністю відображають дух мінімалізму та ідеально вписуються в модні тенденції, зберігаючи позачасовий та унікальний характер.
Колір: антрацит/світлий беж
Ширина: 123
Висота: 87
Глибина: 43
Додаткова інформація: ЛДСП 16 мм, крайка PCV, металеві ніжки Н-18 см, пластикова ручка, механізм відкривання легким дотиком, завіса з доводчиком (плавним закриттям), направляючі - кулькові повного висуву H-35 GTV.
Розміри коробок: 10,5*47*129,5 см + 9,3*43,5*71,5 см + 2,3*26,5*93,5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Особливості | З ніжками, З дверцятами, З ящиками |
| Колір корпусу | Антрацит |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Ніжки | метал |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 123 см |
| Глибина комода | 43 см |
| Висота комода | 87 см |
| Вага | 46 кг |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина | 123 |
| Колір | антрацит/світлий беж |
| Висота | 87 |
| Глибина | 43 |
| Матеріал | ЛДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 429 ₴





