Високі естетичні та функціональні цінності є важливими факторами при виборі меблів для вітальні. Комплект ALSY – це унікальна пропозиція для всіх, хто цінує позачасовий стиль, елегантність та добротність.
Сучасний дизайн, підкреслений гарним поєднанням світло-бежевого та антрацитового кольорів, привносить надзвичайно шикарний акцент та стриманий відтінок розкоші в інтер'єр. Представлений комплект меблів для вітальні не тільки виглядає привабливо, але й забезпечує комфорт використання.
Відмінна якість виготовлення, багато місця для зберігання та можливість облаштування простору відповідно до індивідуальних уподобань – це переваги меблів для вітальні ALSY, які цінують наші клієнти.
Вони надзвичайно практичні та ергономічні, і водночас доводять, що сила та шарм криються в простоті. Вони повністю відображають дух мінімалізму та ідеально вписуються в модні тенденції, зберігаючи позачасовий та унікальний характер.
Колір: антрацит/світлий беж
Ширина: 163
Висота: 43
Глибина: 43
Додаткова інформація: ЛДСП 16 мм, крайка PCV, металеві ніжки Н-18 см, пластикова ручка, механізм відкривання легким дотиком, завіса з доводчиком (плавним закриттям), направляючі - кулькові повного висуву H-35 GTV.
Розміри коробок: 6,6*47*170 см + 2,3*26,5*130 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба |
| Функціональне призначення | Під плазмовий і РК телевізор, Під домашній кінотеатр |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий, Антрацит |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 1630 мм |
| Глибина тумби | 430 мм |
| Висота тумби | 430 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Ніжки | метал |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина | 163 |
| Колір | антрацит/світлий беж |
| Висота | 43 |
| Глибина | 43 |
| Матеріал | ЛДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 490 ₴





