Меблі з рифленими фасадами – один із найгарячіших трендів у дизайні інтер’єру. Унікальний зовнішній вигляд та висока практична цінність меблів для вітальні ADEMO вирізняються виразним стилем та оригінальністю.
Рифлені фасади в поєднанні з гарним кольором горіхової деревини надають їм стильної глибини. Представлений комплект меблів для вітальні – ідеальне рішення для людей, які шукають візуально привабливі елементи обладнання квартири, пропонуючи багато місця для зберігання речей.
Меблі з рифленими фасадами ідеально вписуються в різні проекти дизайну інтер’єру – від сучасного до класичного. Вони не перевантажують простір і дозволяють облаштувати його відповідно до власних уподобань. З меблями для вітальні ADEMO ви можете створити інтер'єр, зручний для всіх членів сім'ї.
Колір: горіх/горіх
Ширина: 180
Висота: 45
Глибина: 41
Додаткова інформація: корпус - ЛДСП 16 мм, крайка PCV, фасади - МДФ 18 мм, металеві ніжки Н-15 см, направляючі - кулькові повного висуву H-35 GTV, механізм відкривання легким дотиком (система TIP-ON) + закрилки.
Розмір коробки: 8,2*40*197,5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба |
| Функціональне призначення | Під плазмовий і РК телевізор, Під домашній кінотеатр |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 1800 мм |
| Глибина тумби | 410 мм |
| Висота тумби | 450 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП, МДФ |
| Фасади | МДФ |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Ніжки | метал |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина | 180 |
| Колір | горіх/горіх |
| Висота | 45 |
| Глибина | 41 |
| Матеріал | ЛДСП/МДФ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 216 ₴





