ADEMO – це унікальний комплект меблів для вітальні в сучасній атмосфері та красивих кашемірових кольорах. Ці стильні рішення розроблені з увагою до найменших деталей і стануть окрасою будь-якої вітальні, забезпечуючи при цьому максимальний комфорт використання.
ADEMO – це меблі для вітальні, повністю виготовлені в Польщі. Це система без ручок з високими чорними ніжками та фасадами з МДФ. Корпуси виготовлені з найкращих видів вітчизняної сировини з використанням сучасних механізмів, що підвищують комфорт використання.
Система вирізняється елегантним дизайном та функціональністю. Вона вносить у кімнату ковток свіжості та креативності. Її легко адаптувати до потреб сучасної вітальні.
Колір: кашемір/кашемір
Ширина: 150
Висота: 92
Глибина: 41
Додаткова інформація: корпус - ЛДСП 16 мм, крайка PCV, фасади - МДФ 18 мм, металеві ніжки Н-15 см, направляючі - кулькові повного висуву H-35 GTV, механізм відкривання легким дотиком (система TIP-ON).
Розміри коробок: 9,1*41,5*168 см + 17,5*38*79,5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 6 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Кашемір |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Особливості | З ніжками, З ящиками |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ |
| Ніжки | метал |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 150 см |
| Глибина комода | 41 см |
| Висота комода | 92 см |
| Вага | 64 кг |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина | 150 |
| Колір | кашемір/кашемір |
| Висота | 92 |
| Глибина | 41 |
| Матеріал | ЛДСП/МДФ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 236 ₴




