Шафи є незамінним елементом будь-якого інтер'єру. Це стосується практично кожної кімнати, незалежно від того, чи це передпокій, чи спальня. Цей тип меблів визначає організацію та естетику певного простору. Для виробника шаф проектування такого типу меблів є завданням, яке вимагає врахування багатьох факторів. Це включає, серед іншого, такі важливі фактори, як практичність, ергономіка та естетика. Тому варто звернути увагу на особливості шаф, які дозволять вам урізноманітнити вашу пропозицію з точки зору якомога ширшої цільової групи клієнтів.
Колір: білий/білий (золота ручка)
Ширина: 150
Висота: 215
Глибина: 65
Додаткова інформація: ЛДСП 16 мм, крайка ABS, пластикова ручка, розсувна алюмінієва система LAGUNA з регулюванням, направляюча рейка монтується до нижньої частини шафи.
Розміри коробок: 4,8*65*221 см + 9,6*69*153 см + 4,5*81*206 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Кількість розсувних дверей | 2 |
| Матеріал розсувної системи | Алюміній |
| Зовнішня кутова консоль | не передбачена |
| Декоративне підсвічування | не передбачена |
| Колір (відтінок) меблів | Аляска Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Матеріал виготовлення шафи-купе | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Двері | ДСП+Дзеркало |
| Задня стінка | ДВП |
| Габаритні розміри шафи-купе | |
| Довжина шафи-купе | 1500 мм |
| Глибина шафи-купе | 650 мм |
| Висота шафи-купе | 2150 мм |
| Внутрішнє наповнення шафи-купе | |
| Полиця для білизни (білизняний відділ) | Так |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Полиця для взуття | 1 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 215 |
| Глибина | 65 |
| Матеріал | ЛДСП |
| Ширина | 150 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 272 ₴




