Шафи є незамінним елементом будь-якого інтер'єру. Це стосується практично кожної кімнати, незалежно від того, чи це передпокій, чи спальня. Цей тип меблів визначає організацію та естетику певного простору. Для виробника шаф проектування такого типу меблів є завданням, яке вимагає врахування багатьох факторів. Це включає, серед іншого, такі важливі фактори, як практичність, ергономіка та естетика. Тому варто звернути увагу на особливості шаф, які дозволять вам урізноманітнити вашу пропозицію з точки зору якомога ширшої цільової групи клієнтів.
Колір: білий/чорний
Ширина: 180
Висота: 206
Глибина: 65
Додаткова інформація: ЛДСП 16 мм, крайка паперова, алюмінієва ручка.
Розміри коробок: 5,9*65,5*204 см + 9,6*65,5*154 см + 7,4*44,3*203 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Кількість розсувних дверей | 2 |
| Матеріал розсувної системи | Алюміній |
| Зовнішня кутова консоль | не передбачена |
| Декоративне підсвічування | не передбачена |
| Колір (відтінок) меблів | Аляска Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Матеріал виготовлення шафи-купе | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Двері | ДСП+Дзеркало |
| Задня стінка | ДВП |
| Габаритні розміри шафи-купе | |
| Довжина шафи-купе | 1800 мм |
| Глибина шафи-купе | 650 мм |
| Висота шафи-купе | 2060 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина | 180 |
| Колір | білий/чорний |
| Висота | 206 |
| Глибина | 65 |
| Матеріал | ЛДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 441 ₴


