Шафи є незамінним елементом будь-якого інтер'єру. Це стосується практично кожної кімнати, незалежно від того, чи це передпокій, чи спальня. Цей тип меблів визначає організацію та естетику певного простору. Для виробника шаф проектування такого типу меблів є завданням, яке вимагає врахування багатьох факторів. Це включає, серед іншого, такі важливі фактори, як практичність, ергономіка та естетика. Тому варто звернути увагу на особливості шаф, які дозволять вам урізноманітнити вашу пропозицію з точки зору якомога ширшої цільової групи клієнтів.
Колір: білий/чорний
Ширина: 120
Висота: 216
Глибина: 65
Додаткова інформація: ЛДСП 16 мм, крайка паперова, алюмінієва ручка, розсувна алюмінієва система LAGUNA з регулюванням, направляюча рейка монтується до нижньої частини шафи.
Розміри коробок: 4,9*65,5*219 см + 10,3*65,5*120,5 см + 4*67*204,5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Кількість розсувних дверей | 2 |
| Матеріал розсувної системи | Алюміній |
| Зовнішня кутова консоль | не передбачена |
| Декоративне підсвічування | не передбачена |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення шафи-купе | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Двері | ДСП+Дзеркало |
| Задня стінка | ДВП |
| Габаритні розміри шафи-купе | |
| Довжина шафи-купе | 1200 мм |
| Глибина шафи-купе | 650 мм |
| Висота шафи-купе | 2160 мм |
| Внутрішнє наповнення шафи-купе | |
| Полиця для білизни (білизняний відділ) | Так |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Полиця для взуття | 1 шт. |
| Дошка для прасування | Ні |
| Підставка для пилососа | Ні |
| Підставка для праски | Ні |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 216 |
| Глибина | 65 |
| Колір | білий/чорний |
| Матеріал | ЛДСП |
| Ширина | 120 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 485 ₴


