Рішення, що поєднують функціональність та естетику, є найбільш бажаними в облаштуванні сучасних квартир. Велика дзеркальна шафа HAITI 180 з нашої колекції здатна задовольнити найвимогливіші вимоги в цій галузі, гарантуючи найвищі стандарти якості.
Вона пропонує багато місця для зберігання, а завдяки використаній у ній розсувній системі, нею надзвичайно зручно користуватися. Її внутрішню частину можна організувати відповідно до конкретних потреб користувачів.
Великою перевагою шафи HAITI 180 є її дуже висока візуальна цінність. Вона безперечно виділяється в кімнаті, привертаючи увагу своїм елегантним дизайном з мінімалістичним відтінком.
Чорний колір у поєднанні з натуральним кольором лефкаського дуба надає цій великій дзеркальній шафі неповторного шику, завдяки якому вона сподобається як любителям сучасного облаштування, так і кімнатам, оформленим у класичному стилі. Вона ідеально поєднується з іншими елементами обладнання кімнати.
Колір: дуб лефкас/чорний
Ширина: 180
Висота: 216
Глибина: 65
Додаткова інформація: ЛДСП 16 мм, крайка паперова, сталева ручка, розсувна алюмінієва система LAGUNA з регулюванням, направляюча рейка монтується до нижньої частини шафи.
Розміри коробок: 6,4*65,5*219 см + 6,4*59*180 см + 6,4*65*204,5 см + 6,4*65*180,5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Кількість розсувних дверей | 3 |
| Матеріал розсувної системи | Алюміній |
| Зовнішня кутова консоль | не передбачена |
| Декоративне підсвічування | не передбачена |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення шафи-купе | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Двері | ДСП ламінована, Дзеркало |
| Задня стінка | ДВП |
| Габаритні розміри шафи-купе | |
| Довжина шафи-купе | 1800 мм |
| Глибина шафи-купе | 650 мм |
| Висота шафи-купе | 2160 мм |
| Внутрішнє наповнення шафи-купе | |
| Полиця для білизни (білизняний відділ) | Так |
| Штанга для одягу | 2 шт. |
| Висувний ящик | 6 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 216 |
| Глибина | 65 |
| Колір | дуб лефкас/чорний |
| Матеріал | ЛДСП |
| Ширина | 180 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 744 ₴





